Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Niwki Książęce

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Myślniew(Niwki Książęce + 6 km)

120 530 zł1 418 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1418 m | myślniew | przy lesie | 4 min do zalewu | Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1418 m , położona w malowniczej miejscowości Myślniew,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kamień

Kamień(Niwki Książęce + 11 km)

1 300 000 zł750 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

NA sprzedaż obręb kamień, gmina międzybórz, powiat oleśnicki nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym Pow. działki : 6000 m Pow. Dom - 85 m Pow. budynku usługowego 750.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Poniatowice

Poniatowice(Niwki Książęce + 25 km)

970 000 zł5 098 m² 190,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie zlokalizowana działka budowlana o pow 5098 m2 położona na wzgórzu, przy asfaltowej drodze w rozwijającej się miejscowości Poniatowice. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Baranów

Baranów(Niwki Książęce + 25 km)

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:738 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż przystosowany na 3 poziomach pod najemców, dla trzech rodzin zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Ostrzeszów(Niwki Książęce + 14 km)

24,21 zł/m²57 m² 1 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy o łącznej pow. 57,48 m2 usytuowany na I piętrze budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stradomia Wierzchnia

Stradomia Wierzchnia(Niwki Książęce + 18 km)

370 000 zł93 m² 3 978,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż drewniany dom szkieletowy o łącznej pow. 93 m2, działka 823 m2. Stradomia Wierzchnia. Oferujemy na sprzedaż niewielki dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ligota

Ligota(Niwki Książęce + 7 km)

64 000 zł800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Ligota, w Gminie Kobyla Góra, województwo wielkopolskie. Nieruchomość przynależy do kompleksu 14 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Przedmieście,Kępno(Niwki Książęce + 24 km)

344 800 zł45,37 m² 7 599,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania - Kępno! Osiedle Lawendowe kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Luboradów

Luboradów(Niwki Książęce + 21 km)

90 000 zł1 500 m² 59,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 52/7 o powierzchni 0,1504 ha (1504 m2) w malowniczej miejscowości Luboradów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Niwki Książęce

Niwki Książęce,dolnośląskie

130 000 zł2 312 m² 56,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 107/15 budowlaną o powierzchni 2 312 m2 położoną w malowniczej okolicy we wsi Niwki Książęce w gminie Ostrzeszów ( 5 km od Międzyborza, 7 km od Kobylej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Domasławice

Domasławice(Niwki Książęce + 14 km)

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 3000 m2 położoną w miejscowości Domasławice gm. Twardogóra. Miejscowość znajduję się 10 min samochodem od Twardogóry, 30.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij